Jak ušetřit za energie? Bohemia Energy nabízí měsíc bez placení

17.11.2018 Bohemia EnergyDodavatelé elektřiny  4 komentáře

Podle aktuálních zpráv se zdá, že cena energií nabrala strmý růst a zlevnění je zatím v nedohlednu. Proto energetické firmy vymýšlejí, jak přilákat nové zákazníky a udržet ty stávající. Jednou z nabídek je akce Garance měsíce zdarma, se kterou přišla jednička mezi alternativními dodavateli Bohemia Energy.

V případě elektřiny Bohemia Energy svým zákazníkům v rámci pravidelného vyúčtování odečte 1/12 z ceny za odebranou silovou elektřinu a 1/12 z poplatku pevné ceny za měsíc. V případě plynu odečte 1/12 z ceny za odebraný zemní plyn a 1/12 ze stálého měsíčního platu. Každý rok tak od zákazníci získají jeden měsíc energií zdarma.

Měsíc bez placení však není jedinou snahou, jak přilákat nové zákazníky a stávající udržet. Firma proto poskytuje svým zákazníkům tzv. energetické poradenství. „Naše zkušenosti ukazují, že lidé energiím úplně nerozumí. Proto jim poskytujeme v tomto směru maximální podporu. Často jim vysvětlujeme, co znamená která položka na faktuře, co jsou regulované a neregulované poplatky, jakou část ceny energií jako zákazník mohu ovlivnit výběrem dodavatelem, jednotlivé distribuční sazby, tarify a mnoho dalšího,“ říká Robert Chmelař, marketingový ředitel Bohemia Energy.

Pasivním přístupem totiž Češi přicházejí o nemalé peníze. Bohemia Energy v minulosti spočítala, že ročně je to o více než šest miliard korun. A to jen proto, že zbytečně – často dlouhá léta – zůstávají české domácnosti věrny jednomu dodavateli energií. Navíc, často se od svých současných obchodníků lepší ceny nedočkají.

Současná situace na energetickém trhu nahrává tomu, že se Češi začínají o úspory přece jenom více zajímat a hledají tak i výhodnější dodavatele elektřiny či plynu. Tato aktivita se jim rozhodně vyplatí.

Vedle ceny je však dobré se dívat i na to, jestli je vybraná firma důvěryhodná, spolehlivá a stabilní. Předejdete tak problémům, o kterých se můžete dočíst v různých recenzích a internetových diskuzích, kde řada zákazníků ve svých názorech popisuje špatné zkušenosti s některými malými a neseriózními obchodníky. „Určitě se vyplatí přesvědčit se, že budete mít zajištěný profesionální zákaznický servis a také, že třeba přístup ke svému účtu budete mít online,“ upřesňuje Robert Chmelař a dodává: „To vám kromě peněz ušetří i spoustu času.“

(redakce)
(článek je reklamní advertoriál)

 

4 komentáře Jak ušetřit za energie? Bohemia Energy nabízí měsíc bez placení

 • Radek KOPA řekl:

  Na tuto řadu jsem viděl v televizi několikrát reklamu, jak tam šaškuju Liška s prezidentem Blaníkem. 😀 Díky nim dvěma jsem reklamu zkouknul celou, jinak většinou během přestávky odcházím a teda musím říct, že měsíc zadarmo a neplatit, to mi přijde celkem zajímavý, ještě u energií. O tom by se možná dalo uvažovat.

  • Dominik řekl:

   Taky jsem o tom něco zaznamenal, ale že bych po tom vyloženě šel to ne a teď přes tuhle řadu beru energie, protože mi jí dali místo původního zdraženého produktu. Tady ušetřím a ještě kvůli slevě nemusím měnit celou firmu.

 • Štěpán řekl:

  Od 1/1 jsem teďka na tuhle produktovou řadu převelel elektriku i plyn, Bohemia energy mi to sama navrhla jako alternativu, tak copak bych se tomu bránil, pro mě to budou akorát fajn ušetřený peníze.

 • Otakar řekl:

  Nám jí na internetu nabídla jedna kalkulačka ještě asi se dvěma dalšími konkurenčními alternativami. Tak jsem si všechny tři nabídky vytiskl a porovnal si je ještě sám. Zvlášť jsem si projel i firemní stránky, abych viděl i jaké tam jsou možnosti a musím říct, že možná i právě ty stránky mě přiměli si vybrat Bohemku, protože byli nejpřehlednější + ještě webová kancelář navíc, takže jsem šel do nich. A zatím mi to přijde super.

Odpověz

Můžete použít: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>