Změnou dodavatele elektřiny se dá ještě pořád zajímavě ušetřit

18.3.2013 Dodavatelé elektřiny  Komentář

Přes čtyři sta tisíc lidí letos změnilo dodavatele elektřiny. Rozdíly mezi tradičními společnostmi a alternativní konkurencí se sice postupně stírají, stále se ale dají objevit zajímavé nabídky.

Ceny elektřiny stoupnou od začátku příštího roku v průměru o 2,4 procenta, to jsme vás už informovali v článku na serveru alternativní dodavatelé. Zdražení elektřiny u jednotlivých společností se bude lišit.

Zatímco dosud bývalo poměrně jednoduché odejít od velkých klasických dodavatelů k menším alternativním a rázem ušetřit až několik tisíc korun, protože rozdil v cenách byl opravdu znatelný, nyní se situace mění. Dnes dokáží i velcí dodavatelé nabídnou cenově zajímavou nabídku. Tak jak píše jeden zákazník píše v komentáři – I PRE dokáže nabídnout zajímavou slevu  http://jdem.cz/w5up3

Komentář Změnou dodavatele elektřiny se dá ještě pořád zajímavě ušetřit

  • Martin Svoboda řekl:

    Podle mě se dají najít ještě velké rozdíly, bohužel však nejen finanční, ale i v postavení a formě smlouvy. Co jsem narazil na firmu x energie a jejího zástupce tak si můžu zaklepat na zuby, že jsem v tom měl nemalé štěstí. Smlouva sic na dva roky, ale se slevou, která mi v prvním roce vrátila na účet  bez mála 7táců. To je velké prozření, že jsem platil o tolik navíc a už nemusím.

Odpověz

Můžete použít: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>