Změnit dodavatele energií nebo ne?

19.3.2013 Jakého dodavatele vybrat  Komentář

Nechce se Vám změnu řešit nebo jste přesvědčení, že již máte toho nejlevnějšího dodavatele? Nebuďte si tím tak jistí, protože ceny energií se neustále vyvíjejí a mění a je potřeba čas od času zkontrolovat, že je Váš dodavatel stále stejně výhodný, jako byl na začátku. Mnoho dodavatelů navíc hřeší právě na nelibost řady lidí v zabývání se věcmi jako jsou drobná navýšení ceny energie nebo řešením změny dodavatele, a proto cenu zvedají jen postupně a nenápadně. Věnujte proto pár minut porovnání cen energií přes online kalkulačku a mějte jistotu, že své peníze nevyhazujete komínem.

Komentář Změnit dodavatele energií nebo ne?

  • Jiří řekl:

    Určitě změnit, protože ve které domácnosti netvoří v rozpočtu velkou částku energie. Nám změna dodavatele na Bohemia energy značně odpomohla od zbytečného přeplácení a ještě jsme si u nich mohli dovolit snížit měsíční zálohy. Takže si myslím, že je občas potřeba starat se i o tyto záležitosti.

Odpověz

Můžete použít: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>