X Energie je nejlevnější

24.1.2013 Jakého dodavatele vybratX EnergieZkušenosti s dodavateli  6 komentářů

Tímto prohlášením se může pyšnit alternativní dodavatel energii společnost X Energie. Podle MF Dnes porazila velkou konkurenci a jejich ceny budou v roce 2013 i po zvýšení DPH nejlevnější. Jaké máte zkušenosti se společností X Energie?

6 komentáře X Energie je nejlevnější

 • Pájek řekl:

  Jsou dobří, teď nedávno jsem o nich četl v příloze v novinách a v celorepublikovém srovnání to dopadlo velice dobře, takže myslím, že je u nich všechno ok. Osobně jsem se zatím nerozhoupal ke změně, ale došlo mi vyúčtování a musím s tím něco udělat.

  • motylek2k řekl:

   Zdravím pane Pájek,jestli uvažujete o změně zde máte moje číslo …733200228.
   S pozdravem…O.Z.Xenergie.

   • Max Benn řekl:

    Zvažoval jsem odchod od PRE k Yeloo, ale přístup operátorky byl neadekvátní, tak hledám dál.

 • Nasrany zaměstnanec řekl:

  Ano společnost X-energie je seriozní a da se říct že i výhodná společnost.
  Ale to už neplatí o jejich obchodních zastupcích. Uzavírají smlouvy pod natlakem, vyhrižkami, a jinými nekalimi praktikami. A ve vetšině případu je i vedení obchodních skupin k tomu nutí a učí. A tím bohužel přichází o dobré jmeno celá společnost. Tady na jižní moravě stačí říct slovo X-energie a hodně lidí hleda něco čím OZ praštit.

 • František řekl:

  Jsme rádi, že jsme přistoupili na změnu a přešli k tomuto alternativci. Cenové podmínky Xenergie jsou pro nás mnohem přívětivější než tomu bylo u předchozí společnosti. I po roce nám vše bezproblémově funguje a nemáme s firmou žádné problémy.

 • Luboš Tikal řekl:

  Nevím jaký si firma momentálně drží status, každopádně nám se od ní vyplácí čerpat. Ceny mají nízké a pro oko kulantní. Což znamená, že se každý měsíc nemusím obávat složenky za energie.

Odpověz

Můžete použít: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>