Zkušenosti xenergie

26.11.2012 Dodavatelé elektřiny  5 komentářů

Zdravim, přišli k nám včera podomáci s elektrikou. Chtěli nás ukecat na převodd smlouvy od Čezu k nim –X Energie prý mají nejlevnšjí elektřinu. Máte někdo zkušenist?ta nabídka vypadala celkem dobře vyšlo nám úspora asi 3tis ročně.. Ale jsou nějací nový.

5 komentáře Zkušenosti xenergie

 • Kilimandžáro1 řekl:

  VY těm alternativcům věříte???

 • Jirka2 řekl:

  Byl jsem u ČEZu a až teď jsem zjistil, jak moc jsem zbytečně přeplácel. Zjištuju si info a rozhodně budu přecházet k jinému menšímu dodavateli, Rozhoduju se mezi X Enerií a bicronem. JJen musíte pořádně číst!Přece nejsme všichni ovčani, na netu je hafo kalkulaček! Máte někdo nějakou zkušenost?

  • motylek2k řekl:

   Pro Jirku 2.
   Bikorn už neexistuje.Co se týká Xenergie.Každej nadává na každýho,je to těžký.Jsou levný.Teď mají 1 KW asi za 1.08 kč bez DPH.Nechce koukat jen na negativum,jsou i pozitivní zkušenosti.

 • Viktor řekl:

  Zdravím, alternativní dodavatelé budou asi všichni levnější, já jsem se nechal přesvědčit k přechodu k x energiím a mohu potvrdit jen dobré zkušenosti, ceny mají o dost lepší, dle mého názoru kvalitní dodavatel.

 • Martin řekl:

  Xenergie jsme si vyzkoušeli nejprve v bytě a po dobrých zkušenostech jsme si k nim přihlásili i chalupu, kde nebýváme až tak často, ale zase vytápíme elektřinou a vzhledem k nízkému využívání jsem neočekával rozdíl a přece jsme i na chalupě pár set korun uspořili.

Odpověz

Můžete použít: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>