Zástupce alternativního dodavatele

26.11.2012 Dodavatelé elektřinyX Energie  4 komentáře

Dnes u mně byli zástupci Xenergie, vzala jsem si letáček s tím že ho nastuduju a pak se ozvu. Co jsem se zatím dívala, tak měli elektřinu a plyn zatím jako jedni z nejlevnějších. Jinak obchodní zástupce byl velmi příjemný a všechno mi vysvětlil. Dokonce prý mají I nějaké benefity, pokud budu jejich odběratel.

4 komentáře Zástupce alternativního dodavatele

 • Emil řekl:

  Ahoj, my jsme k nim přešly před půl rokem a zatím si nestěžujeme, nějaká úspora tam je ale moc to nesleduju takže zatím nevim kolik. Co jsem se díval na internet tak mají špatné i dobré recenze…..Ale my jsme spokojení

  • David řekl:

   Ty mají všichni, nikde nenajde 100% spokojených zákazníků. Konkurence je veliká tak je aspoň z čeho vybírat. My skončili také u XEnergie a to kvůli ceně elektřiny, doma nemáme plyn, tak hledáme dobrou cenu elektřiny kvůli topení. A tady je to zatím OK.

 • Vytočená řekl:

  U mojí 70 leté babičky tady tihle šmejdi včera zvonili, samozřejmě jí dali podeposat nějaké papíry – jakože dělají revizi nebo co a a doma se dívám a přepis na Energie2. Jsem neskutečně vytočená, že to na ty důchodce pořád zkoušejí!!teď se budu drbat určitě pár měsíců se zrušením!!

 • Petr řekl:

  Chápu tvé rozhořčení, ale naštěstí jsou mezi zástupci alternativních dodavatelů i slušní lidi. Včera u mě byl zástupce X Energie a jeho vystupování bylo absolutně v pořádku. Vždy si můžeš nechat udělat nezávaznou nabídku.

Odpověz

Můžete použít: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>