Zástupce alternativního dodavatele

26.11.2012 Dodavatelé elektřinyX Energie  3 komentáře

Dnes u mně byli zástupci Xenergie, vzala jsem si letáček s tím že ho nastuduju a pak se ozvu. Co jsem se zatím dívala, tak měli elektřinu a plyn zatím jako jedni z nejlevnějších. Jinak obchodní zástupce byl velmi příjemný a všechno mi vysvětlil. Dokonce prý mají I nějaké benefity, pokud budu jejich odběratel.

3 komentáře Zástupce alternativního dodavatele

  • Emil řekl:

    Ahoj, my jsme k nim přešly před půl rokem a zatím si nestěžujeme, nějaká úspora tam je ale moc to nesleduju takže zatím nevim kolik. Co jsem se díval na internet tak mají špatné i dobré recenze…..Ale my jsme spokojení

  • Vytočená řekl:

    U mojí 70 leté babičky tady tihle šmejdi včera zvonili, samozřejmě jí dali podeposat nějaké papíry – jakože dělají revizi nebo co a a doma se dívám a přepis na Energie2. Jsem neskutečně vytočená, že to na ty důchodce pořád zkoušejí!!teď se budu drbat určitě pár měsíců se zrušením!!

  • Petr řekl:

    Chápu tvé rozhořčení, ale naštěstí jsou mezi zástupci alternativních dodavatelů i slušní lidi. Včera u mě byl zástupce X Energie a jeho vystupování bylo absolutně v pořádku. Vždy si můžeš nechat udělat nezávaznou nabídku.

Odpověz

Můžete použít: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>