Hledáme dodavatele elektřiny

26.11.2012 Dodavatelé elektřinyJakého dodavatele vybrat  7 komentářů

Hledáme nového dodavatele elektřiny,chceme odejít od Čezu,vyplatí se Bohemia energy a.s.?? Budu rád i za vaše tipy na různé dodavatelé. Děkuji

7 komentáře Hledáme dodavatele elektřiny

 • Jozef řekl:

  Vyzkůšaj lama energies, tam jsem já už přes roka a spokojen, peníze s přeplatku vrací na účet 🙂

 • AlisekKroměříž řekl:

  Díky. Já už počítala a právě u Xenergie to vycházelo nejlíp,potom už jenom Bicorn, s.r.o. tam ta recenze byla strašná a dál E.ON

 • Oto řekl:

  My jsme dlouho hledali a rozhodujeme se mezi X Energií a Bohemia energy. Určitě na nás zapůsobila reklama, která běží v televizi, ale ještě jsme se nerozhodli.

 • Patrik řekl:

  To já jsem utekl od Čezu, hlavně jak teď mají problémy a pořád říkají jak budou všichni zdražovat. Dobrý přehled dodavatelů je na alternativní dodavatelé energií. Tam si můžete vybrat.

 • Martin řekl:

  Já bych doporučil jednoznačně Yello Energy. Jsou levný a mám s nima zkušenosti z Německa, kde už působí přes deset let. Přešel jsem k nim okamžitě, co se tu objevili a jejich jednání je úplně jiný proti „velkým hráčům“. Jsou tam příjemný, všechno vám vysvětlí a ceny mají skoro nejnižší. Navíc bych se nebál, že to budou nějaký podvodníci, když za nima stojí Yello Strom.

 • Jarda Š. řekl:

  Nás ke změně přinutil nedoplatek u tradičního dodavatele. Náš domovník nám doporučil x energii, že prý je u tohoto dodavatele několik bytů z baráku a lidi si nestěžují. Takže po několika konzultacích s dotyčnými, jsme na změnu přistoupili. Cenově jsou rozhodně zajímavější.

  • Robert Pešl řekl:

   My je pro změnu máme v dvougeneračním baráku, kde nyní přechodně bydlí syn než se jim dostaví barák. A přesto že nám spotřeba tedy razantně stoupla, je poznat, že jsou u nás 4 osoby navíc, tak i s přihlédnutím k tomuto faktu vychází financování naší domácnosti s energií dobře. Jako s dodavatelem jsme tak s X-energií určitě spokojení.

Odpověz

Můžete použít: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>